2% parama

Jau nuo vasario 1 dienos VMI (Valstybinė mokesčių inspekcija) leidžia kiekvienam šalies dirbančiajam žmogui paskirti savo 2% nuo pajamų mokesčio.

Suteikite vertingą paramą be realių išlaidų

Valstybė suteikia galimybę Jums nuspręsti kaip turėtų būti panaudojami 2 % nuo Jūsų sumokėtos pajamų mokesčio dalies. Visi mokame tam tikrą pajamų mokestį, kurį valstybė, sudarinėdama biudžetą, paskirsto pagal prioritetus ir poreikius. Dabar ir Jūs galite dalyvauti valstybės biudžeto planavimo procese ir paskirti 2 % nuo sumokėtos pajamų mokesčio dalies tiems, kuriems to labiausiai reikia.

Dauguma bijo būti apmulkinti

Dauguma šalies gyventojų net nežino kas yra tie 2% nuo pajamų mokesčio. Kai kurie net galvoja, jog paskyrę šią paramą, jiems bus nuskaičiuota iš jų pelnytai uždirbtos algos. Kiekvienas darbdavys prieš išmokėdamas mėnesinį atlyginimą savo darbuotojui, sumoka privalomuosius mokesčius valstybei. Vienas iš tokių mokesčių yra “Pajamų mokestis” (jis mokamas į VMI), taigi iš to viso darbdavio jau sumokėto pajamų mokesčio, jus galite 2% skirti kur tik širdis geidžia: futbolui, mokykloms, bažnyčiai ir t.t…

Užpildykite prašymo blanką

Prašymą taip pat galite užpildyti per elektroninę deklaravimo sistemą, atsisiuntę programą ABBYY eFormFiller 2.5.

Pristatykite prašymą

Tiesiogiai ar per įgaliotą asmenį pristatykite prašymą apskrities mokesčių inspekcijai iki 2016 m. gegužės 2 d. Užpildytą prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai galite pristatyti paštu, asmeniškai, per darbovietę. Arba tiesiog perduoti Inetai Baltuškonienei!

Detalesnė informaciją apie 2 % pajamų mokesčio įstatymą: www.labdara-parama.ltwww.vmi.lt. Taip pat bet kuriuo metu galite kreiptis į Inetą Baltuškonienę. Mes Jums padėsime ne tik užpildyti, bet ir pristatyti šias anketas.

Iš anksto Jums dėkojame,

Vilniaus vaikų gimnastikos studija šokliukai